2,845 EUR
Calculator Leasing
Descriere
Triciclu electric FORTE CARGO 1000 PLUS-NC09 cu motor 2000W (4000W maxim) și baterie Litiu-Ion 72V 60Ah. Autonomie 80km, viteză 25km/h, capacitate încărcare 936kg! Sistem basculare hidraulic, display LCD, suspensii, frână disc față. Disponibil în albastru, roșu și gri. Ideal pentru agricultură, transport marfă și livrări!
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Model | FORTE CARGO 1000 PLUS-NC09 |
| Tip vehicul | Triciclu electric utilitar |
| Culori disponibile | Albastru, Roșu, Gri |
| Motor – putere nominală | 2000 W |
| Motor – putere maximă | 4000 W (cu treaptă de forță) |
| Baterie | Litiu-Ion, 72V / 60Ah |
| Autonomie | Până la 80 km |
| Timp încărcare | 4-6 ore |
| Viteză maximă | 25 km/h |
| Capacitate încărcătură | 936 kg |
| Număr locuri | 1 șofer |
| Sistem basculare | Hidraulic cu acționare electrică |
| Frână față | Disc |
| Frână spate | Tambur |
| Suspensii | Da |
| Display | LCD extra large |
| Dimensiuni totale | 3053 x 1168 x 1350 mm |
| Utilizare principală | Transport marfă, agricultură, livrări |
Combustibil
Electric
Culoarea mașinii
Gri
SC EUROCARS-COM SRL
Strada Toplița 158, Miercurea Ciuc 537230




































