1,570 EUR
Calculator Leasing
Descriere
Tricicletă electrică Kuba Ekopikap Ultra, motor 650W, baterie 72V 20Ah, autonomie 40-50km, viteză 25km/h (fără permis). Banchetă pentru pasager, frâne tambur, faruri, semnalizare, claxon, oglinzi. Ideală pentru transport marfă, întreținere spații verzi, colectare deșeuri și treburi gospodărești. Dimensiuni compacte 2600x800x1300mm. Livrată montată!
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Model | Kuba Ekopikap Ultra |
| Tip vehicul | Tricicletă electrică utilitară |
| Motor | 650W |
| Baterie | 72V / 20Ah |
| Autonomie | 40-50 km |
| Viteză maximă | 25 km/h (fără permis) |
| Timp încărcare | 2-8 ore |
| Frâne | Tambur pe ambele roți |
| Anvelopă față | 16″ x 3.00 |
| Anvelope spate | 12″ x 3.5 |
| Banchetă | Da (pentru al doilea pasager) |
| Indicator baterie | LED |
| Lumini | Da |
| Semnalizare | Da |
| Claxon | Da |
| Oglinzi retrovizoare | Da |
| Unghi de urcare | 12 grade |
| Dimensiuni totale | 2600 x 800 x 1300 mm |
| Livrare | Montată și gata de utilizare |
Combustibil
Electric
Culoarea mașinii
Albastru
SC EUROCARS-COM SRL
Strada Toplița 158, Miercurea Ciuc 537230


































