1,315 EUR
Calculator Leasing
Descriere
Triciclu electric fără permis KUBA OPTIMUS ULTRA cu cabină, motor 650W, baterie 72V 20Ah, autonomie 40-50km, viteză 25km/h. Dotări: frâne tambur, frână staționare, bord digital LED, lumini LED, semnalizare, claxon, oglinzi, jante aluminiu. Carte R.A.R inclusă! Ideal pentru deplasări urbane, familii, tineri, seniori. Dimensiuni compacte 2150x865x1745mm.
| Model | OPTIMUS ULTRA |
| Tip vehicul | Triciclu electric cu cabină |
| Motor | 650W |
| Viteză maximă | 25 km/h |
| Autonomie | 40-50 km |
| Baterie | 72V / 20Ah |
| Timp încărcare | 6-8 ore |
| Frâne față/spate | Tambur |
| Frână de staționare | Da |
| Banchetă | 1 șofer + 2 pasageri |
| Capacitate totală | 2+1 persoane |
| Bord | Digital LED |
| Lumini | LED |
| Semnalizare | Da |
| Claxon | Da |
| Oglinzi retrovizoare | Da |
| Anvelope | 3.00-8″ |
| Jante | Aluminiu |
| Unghi de urcare | 12 grade |
| Dimensiuni totale | 2150 x 865 x 1745 mm |
| Greutate netă | 140 kg |
| Permis necesar | NU (vârsta minimă 16 ani) |
| Omologare | Carte R.A.R inclusă |
Combustibil
Electric
Culoarea mașinii
Gri
SC EUROCARS-COM SRL
Strada Toplița 158, Miercurea Ciuc 537230
























