4,885 EUR
Calculator Leasing
Descriere
Camionetă electrică FORTE E-PICKUP Model A fără permis, motor puternic 4900W, baterie 100Ah, autonomie 130km, viteză 25km/h. Capacitate încărcare 898kg, loc pentru șofer + pasager, frâne disc față-spate. Ideală pentru agricultură, construcții, întreținere spații verzi și transport utilitar. Dimensiuni compacte 3100x1220x1700mm. Ecologică și economică!
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Model | FORTE E-PICKUP Model A |
| Tip vehicul | Camionetă electrică utilitară |
| Motor – putere maximă | 4900 W |
| Baterie | 100 Ah |
| Autonomie | Până la 130 km |
| Timp încărcare | 6-8 ore |
| Viteză maximă | 25 km/h |
| Capacitate încărcătură | 898 kg |
| Număr locuri | 1 șofer + 1 pasager |
| Frâne | Disc față și disc spate |
| Permis necesar | NU |
| Dimensiuni totale | 3100 x 1220 x 1700 mm |
| Utilizare principală | Transport utilitar, agricultură, construcții, întreținere |
| Avantaje principale | Ecologică, economică, accesibilă |
Combustibil
Electric
Culoarea mașinii
Gri
SC EUROCARS-COM SRL
Strada Toplița 158, Miercurea Ciuc 537230






























