2,550 EUR
Calculator Leasing
Descriere
Tricicletă electrică KUBA GL35000 fără permis, cu 3 roți pentru stabilitate maximă. Motor puternic 1500W, baterie 72V 58Ah, autonomie 60-70 km, viteză maximă 25 km/h. Scaun spațios cu spătar, banchetă, faruri, semnalizare, claxon și oglinzi. Perfectă pentru deplasări urbane și recreaționale!
Date tehnice complete – Tricicletă electrică KUBA GL35000
| Specificație | Detaliu |
|---|---|
| Model | KUBA GL35000 |
| Tip vehicul | Tricicletă electrică pentru adulți |
| Motor | 1500W |
| Baterie | 72V / 58Ah |
| Autonomie | 60-70 km |
| Viteză maximă | 25 km/h |
| Timp încărcare | 2-8 ore |
| Frână față | Hidraulică pe disc |
| Frână spate | Tambur |
| Anvelopă față | 110/90-16″ |
| Anvelope spate | 4.00-12″ |
| Jante | Oțel |
| Bancheta | Da |
| Scaun cu spătar | Da |
| Lumini | Da |
| Semnalizare | Da |
| Claxon | Da |
| Oglinzi | Da |
| Unghi de urcare | 12 grade |
| Dimensiuni totale | 3010 x 1120 x 1700 mm |
| Greutate maximă admisă | 676 kg |
| Permis necesar | NU |
Combustibil
Electric
Culoarea mașinii
Albastru
Cutie de viteze
Automata
SC EUROCARS-COM SRL
Strada Toplița 158, Miercurea Ciuc 537230




































